Oğuzhan Özyakup

3 Yıllık Küslüğün Ardından Persie Ve Özyakup Sarmaş Dolaş Görüldü

Beşiktaş ve Fenerbahçe ekipleri arasında geçmişte yaşanmış olan bir derbi müsabakasında büyük bir gerginlik yaşanmıştı. Ve her fırsatta dostluklarını dile getiren Oğuzhan Özyakup ve Robin van Persie arasında ciddi bir küslük durumu yaşanmıştı. Fakat bur durum artık sona erdi. İki yıldız oyuncu 3 yılın ardından küslüklerini sonlandırdı.

Oğuzhan Özyakup’un Beşiktaş ekibinde, Robin van Persie’nin ise Fenerbahçe ekibinde oynamakta olduğu bir derbi müsabakası, büyük bir gerginlik ile sona ermişti. Derbi müsabakası sırasında tartışma yaşayan ikili arasında, 3 yıl kadar bir süre boyunca ciddi bir küslük durumu yaşanmış ve bu durum tüm futbol dünyasını da derinden üzmüştü.

Fayenoord Onları Barıştırdı

Şimdilerde Fayenoord formasını terleyen eski Beşiktaşlı Oğuzhan ve Fayenoord ekibinin yıldız isimlerinden biri olan Robin van Persie ise, 3 yılın ardından barıştı. Kulübün paylaşmış olduğu video sarmaş dolaş görünen ikili, yüzleri güldürmeyi de başardı.

Küslük yaşanmadan önceki zamanlarda, ikisinin de birbiri ile çok yakın olduğu, Oğuzhan’ında da her bulduğu fırsatta Persie için idol olarak bahsetmesi, ikilinin birbirleri ile olan dostluklarının en güzel kanıtıydı. Fakat derbi maçı sonrasında sorun yaşayan ikili 3 sene boyunca küs kaldı.