Abdurrahim Albayrak

Abdurrahim Albayrak’dan Muslera’ya Ziyaret

Süper Lig’de 27’inci hafta mücadelesi için Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelen Galatasaray, kabus gibi yaşadığı gecenin etkilerini hala yaşıyor. Kurtardığı topun ardından ciddi bir sakatlık geçiren file bekçisi Fernando Muslera için ise ilk ziyaretlerden biri gerçekleşti. Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, başarılı eldiveni hastanede ziyaret etti.

Koronavirüs salgını sebebiyle verilen 3 aylık aranın ardından Süper Lig heyecanı 12 Haziran itibariyle başlamıştı. İlk maçını ise deplasmanda Çaykur Rizespor ekibi ile gerçekleştiren sarı kırmızılılarda ise kabus gibi bir gece yaşanmıştı.

Maç sırasında ciddi bir sakatlık geçiren ve tibia ile fibula kemiğinde kırık tespit edilen file bekçisi Fernando Muslera için ise ilk ziyaretlerden biri gerçekleşti. Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, hastanede yıldız kaleciyi ziyaret etti.

Tüm Kalbim Manevi Oğlum Muslera’yla Beraber

Tüm spor camiasını derinden üzen sakatlanma ile en az 6 ay kadar sahalardan uzak kalması tahmin edilen Fernando Muslera için ziyarete giden Abdurrahim Albayrak ise fotoğraf paylaştı.

Yıldız kaleci ile çekilen fotoğrafını paylaşan Albayrak, bütün kalbinin ve dualarının manevi oğlu Fernando Muslera ile beraber olduğunu belirtti. Başarılı kalecinin fotoğrafta iyi olduğu gözlemlenirken, Muslera’nın en  az 6 ay kadar sahalardan uzak kalacağı tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar