Adem Büyük

Adem Büyük Galatasaray’a Böyle Veda Etti

Galatasaray Spor Kulübü ile yollarını ayıran Adem Büyük, ayrılığının ardından eski takımına ve hocasına veda etti.

Galatasaray ile yollarını ayırma kararı alan 33 yaşındaki tecrübeli oyuncu Adem Büyük, herkese tek tek teşekkür ederek veda etti. Teknik Direktör Fatih Terim, teknik heyet, takım arkadaşları, kulüp çalışanları, Florya Metin Oktay Tesisleri çalışanları ve sarı kırmızılı taraftarlara teşekkür eden sporcu, helallik isteyerek, kendi hakkının helal olduğunu belirtti.

Sarı kırmızılı kulüple karşılıklı olarak anlaşmaya giderek sözleşme feshine giden Adem Büyük, veda mesajını sosyal medya hesabı üzerinden yayınladı. Veda yazısında Galatasaray ailesine seslenen deneyimli futbolcu, kendisine duyulan sevginin bu kadar büyük ve eşsiz olacağını ise tahmin edemeyeceğini belirtti.

Böyle Bir Sevgi Hayal Etmemiştim

Galatasaray’daki ilk anından itibaren kendisinin sahiplenildiğini ve özel hissettirildiğini ifade eden sporcu, bu sevgiye karşılık vermek için de elinden gelenin en iyisini yapmaya ve üzerinde taşıdığı armanın değerini bilerek hareket etmeye çalıştığını ekledi.

Yeni bir yolculuğa bugün başlayacağını ifade eden Büyük, ayrıca kulüpteki herkese, hocasına, takım arkadaşlarına, tesis çalışanlarına ve taraftarlara da teşekkür dileklerinde bulundu. Helallik isteyen oyuncu, kendi hakkını da helal ettiğini belirtti.

Güncel Yazılar