Max Kruse

Ali Koç Max Kruse İle İlgili Açıklama Yaptı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, takımın yıldız ismi Max Kruse ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Alman futbolcunun apandisit ameliyatı olacağını belirtti. Sarı lacivertli camiada, yıldız sporcu ile ilgili şaşkınlık yaşandı.

19 Mart itibariyle verilen koronavirüs salgını arası, 12 Haziran itibariyle son buldu. Türkiye’de 12 Haziran itibariyle tekrar başlayan Süper Lig heyecanı, yaşanan sakatlıklarla beraber yaşanmaya devam ediyor.

Bu dönemde art arda gelen sağlık sorunları da, taraftarları ve futbol severleri derinden üzen durumlardan biri oluyor. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç da, yıldız oyuncusu Max Kruse ile ilgili beklenmedik bir durum açıkladı. Alman sporcunun apandisit olduğunu açıklayarak, acil bir şekilde ameliyata alındığını söyledi.

Apandisit Ameliyatı Oldu

Fenerbahçe Tv’de katılmış olduğu programda konuşan Ali Koç, deneyimli futbolcunun beklenmeyen bir şekilde ameliyata alındığını söyledi. Yapmış olduğu açıklamalarda ise acil olarak 19:00’da operasyona alındığını ekledi. Oyuncunun apandisit ameliyatı olduğunu ifade eden başkan, ameliyatın yaklaşık olarak 2 saat kadar sürdüğünü açıkladı. Bu sene Kruse’nin talihsiz bir dönem geçirdiğinin altını çizen yöneticinin bu haberine, sarı lacivertli camia ise son derece üzüldü.

Sporcunun ne kadar müddet sahalarda olmayacağına ilişkin ise henüz net bir bilgi yok. 

Güncel Yazılar