Max Kruse

Ayrılığın Ardından Max Kruse İlk Kez Konuştu

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinin geçtiğimiz günlere kadar başarılı oyuncusu olan Max Kruse, kulüpten ayrılışına ilişkin açıklama yaptı. Yıldız oyuncu sarı lacivertli yönetimin profesyonelce davranmadığını ifade etti.

Fenerbahçe ekibinde beklenmeyen ayrılıklardan biri de Max Kruse ile yaşandı. Ayrılık sonrasında ilk kez açıklama yapan başarılı oyuncu, sarı lacivertli yönetimin profesyonelce davranmadığını ifade etti.

Şubat ayından bu yana ödeme yapılmadığını ve herhangi bir çözüm önerisinin de yapılmadığını belirten Kruse, kulübün oyuncularına olan bağlılığını ve saygısını göstermesi gerektiğini söyledi. Ve son olarak da bu kararı almak zorunda kaldığını belirtti.

Önceki günlerde beklenmeyen bir ayrılık yaşanan kulüpte, Max Kruse alacaklarının ödenmemesi nedeniyle sözleşmedeki fesih hakkını kullanmış ve yollarını resmen ayırmıştı.

Asıl Sorun Davranış ve Yöntem

Ayrılığının hemen ardından sosyal medya üzerinden açıklama yapmış olan sporcu, açıklamalarında ise çok fazla detaya girmemişti. Fakat oyuncunun yakın çevresi ile detayları paylaştığı öğrenildi.

Başka çaresi olmadığını ve ayrılma kararı aldığını belirten sporcu, ayrılığın ise hiçbir zaman kafasında olmadığını ve Türkiye’yi çok sevdiğini ekledi.

Bir yandan Türkçe öğrendiğini de söyleyen oyuncunun, taraftarların ve insanların kendisine olan yaklaşımından da çok mutlu olduğu öğrenildi. Ve her zaman da kalbinde olacaklarını ekledi.

Asıl sorunun para gibi gözükse de para olmadığını söyleyen oyuncu, aslında sorunun davranış ve yöntem olduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar