Başakşehir

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ Önemli Açıklamalara İmza Attı

 

Süper Lig’in 2019-2020 şampiyonu Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ önemli açıklamalara imza attı. Önceki sezon UEFA Avrupa Ligi’nde şampiyon olan Sevilla ekibinin, İrfan Can Kahveci için teklif yaptığı bilgisini de paylaştı. Transfer sürecine ilişkin konuşan Gümüşdağ, Edin Visca için ise teklif gelmediğini söyledi.

 

 

Süper Lig’in geçen sezonu şampiyonu olan Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, önemli açıklamalara imza attı.  UEFA Avrupa Ligi 2019-2020 şampiyonu Sevilla’nın İrfan Can Kahveci için teklifte bulunduğunu belirten yönetici, devletin bütçeleriyle yarışmanın ise çok kolay olmadığını ifade etti.

 

Edin Visca İçin Teklif Yok İrfan Can İçin Sevilla’dan Teklif Var

 

Gerçekçi olmak gerektiğini ve Şampiyonlar Ligi’nde ellerinden geldiğince mücadele edeceklerini söyleyen Göksel Gümüşdağ, Başakşehir’in şampiyon bir takım olduğunu belirtti. Şampiyon olan takımlar gibi de her zaman şampiyonluğa oynayacaklarının da altını çizdi. Hedeflerinin ikinci şampiyonluk olduğuna dikkat çeken yönetici, bunun olmaması için de sebep göremediğine değindi.

 

Öte yandan transferlere ilişkin de konuşan Başakşehir Başkanı, Edin Visca için Türkiye’den gelen bir teklif olmadığı bilgisini verdi. Fakat ekibin başarılı ismi İrfan Can Kahveci için teklif geldiğini belirterek, onun dışında da başka gelen bir teklif olmadığını paylaştı.

Güncel Yazılar