Başakşehir

Başakşehir Ekibi De Çalışmalarına Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ekibi, koronavirüs salgını sürecinin ardından antrenmanını tüm hızıyla sürdürüyor. Sarı kırmızılı kulübün yapmış olduğu açıklamada İzmir ekibi temsilcisinin oyuncularını iki bölümde çalıştığı paylaşıldı.

Koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak askıya alınmıştı. Yaklaşık olarak 2 ay boyunca çalışmalarına evlerinden bireysel devam eden oyuncular, liglerin tarihinin açıklanmasının ardından ise sahaya döndü.

Uzun aranın ardından yeşil sahalara kavuşan ekiplerden biri de Göztepe Spor Kulübü ekibi oldu. Sarı kırmızılı kulüp yapmış olduğu açıklamada çalışmaların Adnan Süvari Tesisleri’nde devam ettiğini söyledi.

İzmir temsilcisi, maç hazırlarının iki bölümde gerçekleştiğini belirterek, ilk bölümde 5’e 2 pas çalışması olduğunu söyledi. Sonrasında ise futbolcular ikinci bölümde dar alan oyunu oynayarak çalışmalarını gerçekleştirmiş oldular.

Bugün De Antrenman Var

Öte yandan çalışmalarına devam eden bir diğer kulüp de şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Başakşehir ekibi. Hazırlıklarına bugün ki çalışmaları ile devam eden turuncu lacivertli takım, Fatih Terim Stadı’ndaki antrenmanlarına devam ediyor.

Başakşehir ekibi gerçekleşen antrenmanda ısınma hareketlerinin sonrasında kuvvet çalışması da yaptı. Gerçekleşen idman ise pas ve hücum çalışması ile tamamlandı. Liglerin ciddi bir şekilde devam ettiği dönemde, kulüpler iyi bir hazırlık dönemine böylelikle başlamış oldu.

Güncel Yazılar