Bernard Mensah

Bernard Mensah Basın Toplantısında Açıklama Yaptı

Avrupa Ligi’nde Rio Ave ile mücadele edecek olan Beşiktaş maç öncesinde basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısında açıklama yapan Bernard Mensah maça hazır olduklarını ve kazanmak istediklerini belirtti.

Beşiktaş ekibinin UEFA Avrupa Ligi mücadelesinde kozlarını paylaşacağı Rio Ave için heyecanı katlanmaya devam ediyor. Maç öncesinde basın toplantısı yapan Kara Kartal ekibinin başarılı isimlerinden olan Bernard Mensah da önemli açıklamalara imza attı.

Rio Ave maçına hazır olduklarını ve maçı kazanmak istediklerini belirten Mensah, basın mensuplarının karşısına da ilk çıkan isim oldu.

Maça hazır olduklarını ve bu tarz maçların da kolay olmadığını ifade eden başarılı oyuncu, Portekiz’den bildiğini ve tanıdığını ekledi. İyi kontratağa da çıktıklarını belirterek, rakiplerinin iyi olduğunu ifade etti. İç sahada olmalarına rağmen kolay bir maç beklemediklerini fakat kazanacaklarını belirten oyuncu, hocanın kendisinden istediği görevi elinden geldiği kadar yapmaya çalışacağını da vurguladı.

Kendimi Geliştirdim

Atletico Madrid ekibine ilk gittiğinde genç olduğunu fakat futbola dair de çok şey öğrendiğini belirten oyuncu, genç yaşta gitmesine rağmen beklentisinin olduğunu da söyledi.

Kendisini geliştirdiğinin altını çizen Mensah, bulunduğu noktada da daha farklı bir oyuncu olduğuna vurgu yaptı.

Güncel Yazılar