Beşiktaş Galatasaray

Beşiktaş Ekibi Galatasaray Derbisine Tempolu Hazırlık Yapıyor

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakası için yaşanacak olan Galatasaray ve Beşiktaş derbisinin hazıkları başladı. Kara Kartal ekibi, deplasman oyunu için planlı ve yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Galatasaray ile deplasmanda karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş, hazırlıklarına dün itibariyle başladı. BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde başlayan idman basına kapalı bir şekilde gerçekleşti. Yaklaşık olarak 1.5 saat süren maç hazırlığı, tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın gözetiminde idi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yapılan idmanda, Dorukhan Toköz, bireysel olarak çalışmalarına devam etti. Öte yandan soğuk algınlığı sebebiyle bir süredir idmanlarda yer alamadan Caner Erkin ise, dün itibariyle takımla beraber çalışmalarına başladı.

Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde yapılan derbi hazırlığına ilk olarak sahada ısınma koşuları ile başlandı. Ardından istasyon koşuları yapan siyah beyazlılar, streching çalışması ile de hazırlıklarına devam etti.

Bol Bol Taktik Çalıştılar

Pas çalışması yapan Kara Kartal ekibi, sonrasında ise 5’e 2 çalıştılar ve taktik ağırlıklı hazırlıklara yoğunluk gösterdiler.

Çift kale maç ve taktik maçının sonrasında ise şut çalışması ile sona eren idman, bugün de devam etti.