Sergen Yalçın

Beşiktaş’ta Abdullah Avcı’nın Yerine Sergen Yalçın Dedikoduları Çıktı

Geçtiğimiz haftada 8 maçta 7 mağlubiyet alan Beşiktaş ekibinde, Abdullah Avcı’nın istifa talebi gündeme oturmuştu. Bunun üzerine tazminat konusunda anlaşan Avcı’nın yerine siyah beyazlı ekibe Sergen Yalçın’ın geleceği ile ilgili iddialar ortaya atıldı.

Sezonun ikinci yarısında 8 maçta 7 kez mağlup olan Beşiktaş ekibi, Abdullah Avcı ile yollarını ayırma kararı aldı. Bunun üzerine siyah beyazlı ekipte Sergen Yalçın iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Siyah Beyazlı Takımda Yeni Kararlar

Ahmet Nur Çebi yönetiminde olan siyah beyazlı ekipte, Avcı ile ayrılan yollar, Sergen Yalçın yolunda birleşmeye gidiyor. Kartalların teknik direktörlük görevinden ayrılan Avcı’nın ardından, siyah beyazlı yönetim Yalçın ile masaya oturmak için karar aldı.

Beşiktaş tarafında gerçekleşen bu hareketlilik, hem taraftarı hem de yönetimi heyecanlandırdı. Bu alanda yapılacak görüşmelerin en kısa sürede gerçekleşmesi ise bekleniyor.

Ahmet Nur Çebi yönetiminde olan Beşiktaş ekibinin, tecrübeli hoca Sergen Yalçın ile anlaşma kararında olması beklenen gelişmeler arasında yerini şimdiden aldı.

Yeni Malatyaspor’da sezon başında anlaşan ve devre arasında ayrılma kararı veren Yalçın ise, takımı Yeni Malatyaspor’da tek sezonda 17 maçta 6 kez galibiyet, 6 kez beraberlik ve 5 kez de yenilgi almıştı.