Burak Yılmaz

Burak Yılmaz Transferine İlişkin Rıdvan Dilmen’den Yorum

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş ekibinde forma terleten tecrübeli futbolcu Burak Yılmaz, Fransız ekibi Lille yolunda ilerliyor. Henüz resmi olarak açıklanmamış olan transferde, gelişmeler ise devam ediyor.

Süper Lig ekiplerinden olan Beşiktaş ekibinin formasını terleten Burak Yılmaz için talip olan Lille ekibi, transferi gerçekleştirmeye çok yakın görünüyor. Gelecek sezonda Fransız ekibin formasını terletmesine neredeyse kesin gözüyle bakılan tecrübeli futbolcunun durumuna ilişkin ise spor yorumcusu Rıdvan Dilmen açıklama yaptı.

Burak Yılmaz transferini değerlendiren Rıdvan Dilmen, tecrübeli futbolcunun ücretine ilişkin de yorum yaptı. Parasını günü gününe almış olsaydı, ayrılmayacağını düşündüğünü paylaşan Dilmen, Beşiktaş’ın ise iki şampiyonluğun bedelini ödediğini vurguladı.

Merih Demiral’ı Örnek Gösterdi

Talisca, Aboubakar, Medel ve Pepe gibi isimlerin yer aldığı dönemde, Burak’ı  söylediğinde ise tepkili eleştirilerin hatırlatmasını da yaptı.

Kara Kartal kulübünde, tecrübeli futbolcunun parasını günü gününe almadığına değinen ve bu sebeple de gitmesi için sebep olduğunu ekleyen spor yorumcusu, ayrıca durumu da örnekledi.

Juventus ekibine Merih Demiral’ın transfer oluşunu bu durumda örnek olarak gösteren Rıdvan Dilmen, Merih’i Fenerbahçe, Trabzonspor, Galatasaray ve Beşiktaş’ın beğenmediğini söyledi. Fakat Portekiz’in beğendiğini, oradan da Juventus’a gittiğini hatırlattı. Ve sporcunun yeteneğini de böylelikle gözler önüne sermiş oldu.

Güncel Yazılar