Caner Erkin İçin Menajerinden Açıklama

Transfer sürecinde adı sık sık gündemde olan isimlerden biri de Beşiktaş’ın tecrübeli oyuncusu Caner Erkin oldu. Kara Kartal ekibi ile sözleşmesi sezon sonu sona erecek olan sporcunun gideceği ise resmen netleşti. Oyuncunun menajeri Batur Altıparmak, Erkin’in sezon sonunda siyah beyazlı kulüpten resmen ayrılacağını belirtti.

Beşiktaş ile sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Caner Erkin için menajerinden açıklama geldi. Fenerbahçe’ye tekrar geri döneceği sıkça gündeme gelen oyuncunun, sezon sonunda Kara Kartal ekibinden resmen ayrılacağı ifade edildi.

Erkin’in takımdaki durumuna ilişkin açıklama yapan menajeri Batur Altıparmak, Caner’le ilgili her gün bir şeylerin söylendiğini belirtti. Ve şu an için Galatasaray ya da Fenerbahçe’ye verilen bir söz olmadığını açıkladı.

Yurt Dışından Da Teklifler Var

Kimseyle bir şey konuşmadıklarını söyleyen menajer, Beşiktaş’la da görüştüğünü ve Caner’in sezon sonuna kadar sözleşmesi olduğunu söyledi. Sezon sonunda siyah beyazlı kulüpten resmen ayrılabileceğini açıkça dile getiren Altıparmak, yurt dışı ihtimalinin de her zaman için olduğunu ifade etti.

Caner Erkin için, Inter’e ilişkin de konuşan menajer, oradan ayrılmasını da hiç istemediğini ekledi. Ve orada hocası tarafından haksızlığa uğradığının da altını çizdi. Beşiktaş’ın niyetinin farklı olduğunu ve beraber burada devam etmemesine karar verdiklerini de ekleyerek, yurt dışı tekliflerin de olduğunu açıkladı.

Güncel Yazılar