Doğukan İnci

Doğukan İnci İçin Beşiktaş’tan Resmi Teklif

Süper Lig heyecanı tempolu bir şekilde sürerken, Beşiktaş gelecek sezonun hazırlıklarını da sıkı çalışmalar ile sürdürüyor. TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Karşıyaka ekibinin 21 yaşındaki oyuncusu da bu anlamda yakın takibe alınanlar arasında yer alıyor.

Yeni sezonda daha genç yetenekleri ve milli sporcuları tercih etmeye yönelen Beşiktaş yönetimi, TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden oyuncuyu yakın kadraja aldı. Karşıyaka ekibinin formasını terleten 21 yaşındaki Doğukan İnci için resmi teklif yaptığı öğrenilen Kara Kartal, yeni sezonda başarılı sporcuyu kadroda görmek istiyor.

Konuya ilişkin açıklama ise Karşıyaka Teknik Direktörü Soner Tolungüç ile geldi. Doğukan İnci için Beşiktaş’ın resmen teklif yapmış olduğunu belirten teknik adam, görüşmelerin de devam etiğini belirtti.

Koronavirüs salgınının getirmiş olduğu ekonomik krizin de etkisiyle, daha genç ve maliyeti düşük isimlere yönelen Beşiktaş, gündeminde genç oyuncuyu tutmaya devam ediyor.

Görüşmeler Devam Ediyor

Karşıyaka ekibinin formasını terleten sporcu için açıklamayı yapan teknik adam Soner Tolungüç, iki kulüp arasındaki görüşmelerin ise devam ettiğini söyledi. Doğukan için sezon öncesinde Lille’nin de ilgili olduğunu fakat transferin gerçekleşmediğinin de altını çizdi.

İnci için Karşıyaka Kulübü’nün talep ettiği ücreti bilmediğini söyleyen teknik direktör, transferin maddi boyutuyla yönetimin ilgilendiği bilgisini verdi. Kendisinin iyi bir futbolcu olduğunu da belirten Tolungüç, takımda önemli başarılara imza attığını da vurguladı.

Güncel Yazılar