Edin Visca

Edin Visca İlk Kırmızı Kartını Gördü

Süper Lig’de 29’uncu hafta mücadelesi için Medipol Başakşehir ve Galatasaray ekipleri kozlarını paylaştı. 1-1 eşitlikle sona eren mücadelenin 85’inci dakikasında ise Edin Visca kırmızı kart gördü.

Süper Lig’in 29’uncu hafta mücadelesinde Medipol Başakşehir, Galatasaray ekibini kendi evinde konuk etti. 1-1 eşitlikle sona eren mücadelede ev sahibinin oyuncusu Edin Visca ise kariyerinin ilk kırmızı kartını bu oyunda gördü.

Üst üste iki sarı karttan kırmızı kart ile oyundan atılan başarılı oyuncu, ayrıca bu mücadele ile lider konumunu da korudu.

Kendi evinde sarı kırmızılı takımı konuk eden İstanbul temsilcisi, şampiyonluk yolunda da emin adımlarla ilerledi.

Bu sezon için göstermiş olduğu performansla, takımına büyük katkılarda da bulunan başarılı oyuncu, böylelikle bir maç ceza almış oldu.

İki Sarı Kart Üst Üste Gördü

Başakşehir ekibinde forma terleten Boşnak oyuncu Edin Visca, ilk sarı kartını ise 74’üncü dakikada gördü. Hakem Ali Palabıyık’a yapmış olduğu itirazların ardından kart gören oyuncu, 85’inci dakikada da faul ile kart gördü.

30 yaşındaki tecrübeli sporcu, maçta art arda gördüğü sarı kartlarla kırmızı kart neticesine oyundan 85’inci dakikada ayrılmış oldu.

Profesyonel futbolculuk kariyerindeki ilk kırmızı kartını gören tecrübeli oyuncu, bu ilki cimbom mücadelesinde yaşamış oldu.

Güncel Yazılar