Emre Akbaba

Emre Akbaba’dan Kusursuz Performans

Koronavirüs salgını nedeniyle süresiz olarak askıya alınan liglerin 12 Haziran itibariyle başlamasına karar verildi. Bu kararın ardından ise spor kulüpleri yoğun bir antrenman sürecine girişti.

Süper Lig’de şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Galatasaray ekibi de, tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim gözetiminde Florya’daki çalışmalarına devam ediyor. Sarı kırmızılı takım, Rize maçının çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ederken, antrenmanda ise bir isim dikkatleri üzerine topladı.

Pandemi sürecinde de son derece hızlı çalışan Emre Akbaba, son derece artistik vuruşlar ile de antrenmanda şov yapan isimlerden biri oldu.

Rize mücadelesinin hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam eden Galatasaray ekibi, Florya’da ayak tenisi oynayarak idmanını sürdürdü. Pandemi döneminde çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdüren Emre Akbaba ise, artistik vuruşları ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Belhanda’dan Bir Adım Önde

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde idmanlarına devam eden sarı kırmızılılarda, Emre Akbaba Fatih Terim’in gözüne giren isimlerden biri oldu. Son derece hırslı ve azimli olduğu fark edilen futbolcu, Galatasaray ekibinin de son 8 haftadaki en önemli kozlarından biri olacak gibi görünüyor.

Başarılı sporcunun, Belhanda’dan bir adım önde olduğu da konuşulanlar arasında yer alıyor.

Güncel Yazılar