Emre Belözoğlu

Emre Belözoğlu’nun Göz Yaşlarının Nedeni

Süper Lig ekibi Fenerbahçe’nin ligin 29’uncu hafta mücadelesinde Yeni Malatyaspor maçı 3-2 skorla sona ermişti. Maçı uzatma dakikalarında Ozan Tufan’ın golleri ile kazanan ise Sarı Kanarya ekibi olmuştu. Mücadelenin galibiyet sonucunun yanı sıra önüne geçen isim ise Emre Belözoğlu oldu.

Süper Lig’de 29’uncu hafta mücadelesi için Yeni Malatyaspor ekibi ile kozlarını paylaşan Fenerbahçe ekibi, oyundan 3-2 skorla galip ayrılmayı başarmıştı.

Mücadelede sarı lacivertliler son ana kadar 2-1 skorla geriden gelirken, son anda ise Ozan Tufan’ın golleri ile 3-2 öne geçmeyi başardı. Maça damgasını vuran isim ise takımın Sportif Direktörü Emre Belözoğlu oldu.

Son dakika gollerinin ardından göz yaşlarını tutamaması ile dikkatleri çeken Belözoğlu’nun neden ağladığı ise öğrenildi.

Maçın ilk yarısında son derece başarısız bir oyun sergileyen Fenerbahçe’de, Emre Belözoğlu maça girdikten sonra ise işler değişti.

Arkadaşları Destek Oldu

İkinci yarının ilk bölümünde takıma dahil olan Belözoğlu, maça dahil olur olmaz adeta hareketlilik getirdi. Ayrıca girmiş olduğu dakikaların ardından Gökhan Töre ile olan ikili mücadelenin ardından rakibinin de 10 kişi kalmasında etkili oldu.

Galibiyet sevincinin ardından ise şaşkınlıktan göz yaşlarına boğulan Emre Belözoğlu, arkadaşları tarafından teselli edildi.

Tecrübeli futbolcuya Serdar Aziz, Garry Rodrigues ve Nabil Dirar destek oldu.

Güncel Yazılar