Emre Çolak

Emre Çolak İçin Devler Sıraya Girdi

Süper Lig’de gelecek sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, Emre Çolak için de büyük ekipler transfer yarışına girdi. İspanya temsilcisi Deportivo ekibinde forma terleten ve bu sezon sözleşmesi sona eren başarılı oyuncu için Başakşehir, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş Kulüpleri yarışa başladı.

Gelecek sezon transfer hazırlıkları için sıkı bir hazırlık sürecine girişen spor kulüpleri, Emre Çolak için hareke geçti.

İspanya temsilcisi Deportivo ekibinde forma terleten Emre Çolak’ın bu sezon sonu sözleşmesi ise sona eriyor. Türkiye’ye dönmek için hazırlığa girişen başarılı milli oyuncu, özellikle de yabancı kuralının ardından yıldız ismi transfer etmeye yöneldi.

Başakşehir Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş Kulüpleri Çolak için sıraya girerken, milli futbolcunun hangi takıma transfer olacağı ise merak konusu oldu.

Yabancı Sınırı Ana Etken Oldu

Galatasaray ile sözleşmesinin sona ermesinin ardından, İspanyol ekip Deportivo La Coruna ile anlaşan Çolak, burada 2 sezon geçirmişti. Sonrasında da Al-Wahda ekibine giden başarılı sporcu, sözleşmesinin sona ermesinin ardından da İspanyol ekibine tekrar gitmişti.

Eski kulübü ile yarım sezonluk bir sözleşmeye imza atan oyuncunun kontratı ise sona eriyor. Türkiye’ye gelmek için hazırlığa girişen başarılı oyuncu için ise Süper Lig devleri devreye girdi.

Emre Çolak’ın gündeme gelmesinde önemli etkenlerden birinin de yabancı kuralının değişmesi olduğu gündeme geldi.

Güncel Yazılar