Falcao

Falcao İçin Al Hilal’den 12 Milyon Euro Fiyat Teklifi

Galatasaray’ın sezon başında takımına transfer etmiş olduğu yetenekli oyuncu Radamel Falcao için dudak uçuklatan fiyat teklifi sunulduğu iddia edildi.

Sezon başında yıldız oyuncu Radamel Falcao ile anlaşan ve oyuncuya sarı kırmızılı formasını giydiren cimbom, iddilara göre Suudi Arabistan ekibinden büyük bir transfer teklifi aldı.

Ortaya atılan iddia hem spor dünyasına hem de Galatasaray camiasına bomba gibi düştü. Sezon başında gelen oyuncu için transfer teklifinin şokunu yaşayan sarı kırmızılılar, sunulduğu ortaya çıkan fiyat teklifiyle bir şok daha yaşadı.

Ortaya atılan iddiaya göre Suudi Arabistan ekiplerinden olan Al Hilal, geçmiş zamanda sarı kırmızılı Galatasaray formasını giyen ve şu anda kendi ekibinde yer alan Bafetimbi Gomis ile biten sözleşmesini yenilememe kararı aldı.

Gomis’in Boşluğu Doldurulmak İsteniyor

Ve Suudi Arap ekibinin Bafetimbi Gomis yerine boşluluğu doldurmak için de sarı kırmızılı takımın yıldız golcülerinden olan Falcao ile anlaşmak istediği bilgisi edinildi.

Al Hilal ekibi, takımındaki boşluğu doldurmanın niyetinde olduğu süreçte, yetenekli oyuncu için ise 12 Milyon Euro’luk ücreti çoktan gözden çıkardı.