Fatih Terim

Fatih Terim Hızlı Kanat Oyuncusu Talep Etti

Süper Lig’in yeni sezonuna hazırlık yapan Galatasaray, transfer çalışmalarında hızlanma sürecine geçti. Sarı kırmızılı yönetimin orta saha transferinde somut bir adım atmasını bekleyen Teknik Direktör Fatih Terim, orta saha dışında ayrıca bir de kanat oyuncusu istiyor.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonunun başlamasına sayılı günler kaldı. Yeni sezon öncesi transferlerle kadrosunu güçlendirmek isteyen Galatasaray, özellikle de orta saha takviyesinde henüz istenen sesi getirmeyi başaramadı.

Orta saha transferinde somut bir adım atması beklenen sarı kırmızılı yönetimde, tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim’in de orta saha haricinde hızlı kanat oyuncusu istediği öğrenildi.

Yönünü eski öğrencisine çeviren Fatih Terim, Onyekuru için ise Monaco’yu ikna etme başarısı gösteremedi. Bruma için ise PSV’nin kapısını çalmaya hazırlanan Galatasaray, önümüzdeki günlerde önemli takviyeler yapmak adına adım atma girişiminde bulunacak gibi görünüyor.

Bruma-Babel Takası

Hollanda Milli Takımı ile EURO 2021’e gitmeyi hedeflediği için düzenli oynamak adına ülkesine dönmek isteyen Babel ise, PSV’ye önerilecek. Sarı kırmızılı yönetim, Babel karşılığında ise Bruma’yı isteyecek.

Bu anlamda hızlı kanat oyuncusu ihtiyacı olduğu için talepte bulunan takımın teknik patronu Fatih Terim de, yeni sezona bu açığını kapatmış bir şekilde başlamak istiyor.

Önceki sezonda istediği yere gelemeyen sarı kırmızılı takım, yeni sezonda ise şampiyonluk yarışında olmayı amaçlıyor.

Güncel Yazılar