Fenerbahçe

Fenerbahçe 3 Transferi Bir Anda Tamamladı

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları heyecanı büyük bir çalışma dönemiyle geçiyor. Hareketli bir hazırlık sürecinin yaşandığı dönemde, Fenerbahçe Spor Kulübü de art arda transferleriyle gündem haline geldi.

Yeni sezon için kadro yapılanmasına giden Fenerbahçe, transfer bombalarını peş peşe patlattı. Demir Grup Sivasspor Kulübü’yle olan sözleşmesi sona eren Mert Hakan Yandaş transferini tamamlayan sarı lacivertliler, ayrıca kemik kadroya da yöneldi.

Galatasaray’ın Arda Turan transferinin hemen ardından sözleşmeleri duyuran Fenerbahçe, Gökhan Gönül ve Caner Erkin anlaşmalarını da resmen duyurdu.

Beşiktaş ekibinde forma terleten Gökhan ve Caner ile anlaşmaya varan Sarı Kanarya, gelecek sezon çalışmalarına ise tüm hızıyla devam edecek gibi görünüyor.

Caner Erkin’i resmen kadrosuna katan sarı lacivertli kulüp, Mert Hakan Yandaş’la da 4 yıllık anlaşmaya imza attığını resmen duyurdu.

Kemik Kadro Kuruluyor

Fenerbahçe, yapmış olduğu paylaşımda da sarı lacivertli kulübün bir oyuncuya talip olmasının sonucunda mutlaka o isme çubuklu formanın giydirileceğini belirtti.

Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mert Hakan Yandaş transferlerini bir anda patlatan ve duyuran Sarı Kanarya, gelecek sezonda ne kadar iddialı bir takım kuracağının da mesajını böylelikle vermiş oldu.

Güncel Yazılar