Fenerbahçe Derbi

Fenerbahçe Derbi İçin Sıkı Çalışmalarına Başladı

Süper Lig’de 23’üncü haftanın kritik mücadelelerinden biri de Galatasaray ve Fenerbahçe ekipleri arasında yaşanacak. Ezeli rekabet için sarı lacivertlilerde ise hazırlıklar dün itibariyle başladı.

Süper Lig’in 23’üncü haftasında yaşanacak olan Galatasaray ve Fenerbahçe derbisi, şimdiden nefesleri kesmeye başladı. Kendi evinde sarı kırmızılı ekibi ağırlayacak olan kanaryada ise dün akşam itibariyle sıkı bir idman süreci başladı.

Ankaragücü yenilgisinin ardından moral bulmak ve şampiyonluk yolunda önemli bir zafer elde etmek isteyen sarı lacivertliler, dün akşam 18:00’de Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde idman sürecine başladılar.

Tecrübeli Teknik Direktör Ersun Yanal yönetimindeki ekip, koşu ve ısınma ile maç hazırlıklarına başladı. Koordinasyon çalışmalarına da ayrıca önem veren kanarya, idmanda 3 gruba ayrılarak 5’e 2 top kapma ve pas çalışması ile idmanını sonlandırdı.

Simon Falette Kendini Teknik Heyete Kanıtladı

Ara transfer döneminde anlaşması tamamlanan ve tek transfer olan Simon Falette ise, formayı giymek için ne kadar istekli olduğunu bu idmanda hayli göstermiş oldu. Başarılı futbolcunun Galatasaray derbisinde forma giymesi bekleniyor.