Fenerbahçe

Fenerbahçe Eksiklerini Kapatmak İçin Harekete Geçti

Yeni sezon için yaptığı transferlerle spor dünyasında gündem olan Fenerbahçe yaptığı satışlarla da kasasını doldurmayı başardı. Hazırlık sürecinde maddi bakımdan son derece sıkıntılı başlayan fakat sonrasında harcama sorununu halleden sarı lacivertli kulüp, yılın bombası için de kolları sıvadı. Edinilen bilgilere göre Sarı Kanarya yönetimi Başakşehir ekibinin Bosnalı yıldızı Edin Visca ile anlaşmaya varıyor.

Kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Edin Visca’yı kadrosuna dahil etmek için bu hafta resmi adımı atmaya yöneldi. Son görüşmesini bu hafta Başkan Ali Koç ile yapacak olan sarı lacivertli kulüp, harcama limitinde de sıkıntı yaşamadığı için son derece rahat bir duruma geldi.

Özellikle Bankalar Birliği yapılandırması ile harcama limitleri konusunda önemli bir nefes almış olan Fenerbahçe, Vedat Muriç ve Jailson transferleriyle de kasasını doldurdu.

Ligin başlangıcında ilk 2 haftalık süreçte ortaya çıkan kanat mevki eksikliğini de bir an önce kapatmaya yöneldi.

Edin Visca Bu Kez Gelecek

Sarı lacivertli kulübün bu anlamda eksikliği doldurmak için de hedefinde tek bir isim olduğu öğrenildi. Yıllardır sarı lacivertli takımın gündeminden düşmeyen isimlerden biri olan Edin Visca bu kez yoğun gayretler sonucunda kadroya dahil olmaya hazırlanıyor.

Güncel Yazılar