Mame Thiam

Fenerbahçe Kasımpaşalı Mame Thiam İle Görüştü

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarının devam ettiği süreçte Fenerbahçe Spor Kulübü çalışmalarını hızlandırmaya karar verdi. Kadrosunu güçlendirmek için yoğun bir tempoya girişen sarı lacivertlilerde, son olarak ise Mame Thiam ile görüşüldüğü öğrenildi.

 

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için tempolu hazırlık sürecine geçildi. Bu süreçte sıkı bir kadroyu amaçlayan Fenerbahçe Spor Kulübü de kadrosunu daha iddialı hale getirmenin planlarına girişti.

 

Transferleri ile son zamanlarda sık konuşulan sarı lacivertlilerde, kemik kadronun kurulmasının yanı sıra, yeni isimlerin de arayışına başlandı.

 

Edinilen bilgilere göre sarı lacivertli kulübün son olarak görüştüğü isim ise Kasımpaşa Spor Kulübü’nün başarılı ismi Mame Thiam oldu.

 

Görüşmeler Olumlu Geçti

 

Lacivert beyazlı takımda önceki sezon son derece iyi bir başarı gösteren oyuncu, başarısı sayesinde sarı lacivertlilerinde de yakın takibine girdi.

 

Thiam ile İstanbul’da transfer görüşmesi yapan Sarı Kanarya için, görüşmenin ise son derece olumlu geçtiği bilgisi edinildi.

 

Golcü sporcu ile her konuda anlaşmaya vardığı öğrenilen Fenerbahçe Spor Kulübü, kadro yapılanma çalışmalarına ise hızlı bir tempo ile devam edecek gibi görünüyor.

 

Öte yandan kulüpte Vedat Muriqi’nin durumunun belirsiz olması ve Mevlüt Erdinç’in de istenilen performansı verememesi nedeniyle, Thiam ile görüşmenin de imzayla sonuçlanacağı düşünülüyor.

Güncel Yazılar