Samuel Kalu

Fenerbahçe Samuel Kalu İle Anlaşmaya Vardı

Yeni sezon hazırlıklarında transfer şampiyonu olarak adını duyurmayı başaran Fenerbahçe, hazırlıklarına tempolu bir şekilde devam ediyor. Sarı lacivertli kulüp, son olarak bir isimle daha anlaşmaya vardığının bilgisini verdi. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Sarı Kanarya ekibine Samuel Kalu da dahil olacak.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için çalışmalarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediliyor. Yeni sezon hazırlıklarında özellikle yapmış olduğu transferlerle adını duyurmayı başaran Fenerbahçe Spor Kulübü, takımını güçlendirmeye ise devam ediyor.

Maaşının Tamamını Fenerbahçe Ödeyecek

Uzun yıllardır şampiyonluk hasreti içerisinde kalan Fenerbahçe, kupa özlemine bir son vermek istiyor ve takımına bu sevinci yaşatmak için yoğun bir mesai temposu ile de çalışmalarını sürdürüyor.

Tecrübeli Teknik Direktör Erol Bulut’un gelişinin ardından, takıma dahil edilen isimlerle adeta bir yıldız takım oluşturan kulüp, yeni sezonda tüm rakiplerine karşı ciddi anlamda iddia yaratmayı da başardı.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan son açıklamaya göre ise, Fenerbahçe ekibi bir isimle daha anlaştı.

Edinilen son bilgilere göre Sarı Kanarya, Samuel Kalu ile anlaşma sağladı. Kiralama görüşmesi için Bordeuax ile görüşmelerini sürdüren sarı lacivertliler, yıldız ismin maaşının ise tamamını ödeme konusunda anlaşmaya varmış oldu.

Güncel Yazılar