Fenerbahçe

Fenerbahçe Transfer Çalışmalarına Devam Ediyor

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu 11 Eylül itibariyle resmen başladı. Yaz transfer döneminin transfer şampiyonu olarak anılan Fenerbahçe ise, kadrosuna takviye yapmaya devam ediyor.

Yeni sezon için transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe Spor Kulüb’’nde gidecek ve geleceklerle birlikte yeni bir hareketlilik sürecine girildi.

Edinilen bilgilere göre sarı lacivertli kulüp, Wolfsburg’dan Marcel Tisserand ile de anlaşmaya vardı. Başarılı oyuncunun kadroya gelecek haftada katılacağı tahmin ediliyor.

Yeni sezona Çaykur Rizespor maçı ile başlayan sarı lacivertliler, lige de galibiyetle başlamış oldu. Önümüzdeki haftada ise takımda gidecek gelecek isimlerle birlikte yeni bir hareketlilik sürecine geçilecek.

Asıl Gündem Forvet ve Stoper

Kulüpte ilk olarak Jailson’un vedasıyla ilgili yaşanan gelişmeyle, başarılı oyuncu için Çin’den 5 milyon Dolar bir teklif geldiği öğrenildi. Teklifin kabul edildiği bilgisi edinilirken, Jailson’un yeni rotasının da Çin olacağı ifade edildi.

Fenerbahçe Transfer Çalışmalarına Devam Ediyor

Asıl gündemin forvet ve stoper transferleri olacağı Sarı Kanarya ekibinde, Marcel Tisserand yeni haftada takıma katılması muhtemel isimler arasında yer alıyor.

Güncel Yazılar