Fenerbahçe

Fenerbahçe Transfer Çalışmalarına Devam Ediyor

 

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına yoğun bir çalışma programı ile devam ediliyor. Gelecek sezonda hasret kalınan şampiyonluğa göz diken Fenerbahçe Spor Kulübü’nde de hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

 

Gelecek sezon doğrudan şampiyonluğu hedefleyen Fenerbahçe ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Erol Bulut ise kadroda önemli değişikliklere imza atacak gibi görünüyor.

 

Gelecek sezon hazırlıkları sürecinde sarı lacivertli takımdan ayrılacağı kesinleşen isimler de yavaş yavaş gündeme gelmeye başladı. Teknik adamın da bu süreçte 8 ismin biletini kestiği öğrenildi.

 

8 İsmin Bileti Kesildiği İddia Ediliyor

 

Yeni sezon hazırlıkları için transfer çalışmalarına 4 Ağustos itibariyle başlayan Fenerbahçe Spor Kulübü, transferlere de en hızlı başlayan ekip olarak dikkatleri çekmeyi başardı.

 

İddialı bir kadro kurmak için çalışan sarı lacivertli kulüp, takviyelerine ise aynı hızla devam ediyor.

 

Mert Hakan Yandaş, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Filip Novak, Jose Sosa, Mame Thiam, Mauricio Lemos, Sinan Gümüş ve Barış Sungur transferleri ile takım güçlendirildi.

 

Yeni isimlerin yanı sıra, takımdan ayrılacakların da planlandığı süreçte, kimlerin gideceği ise büyük anlamda merak konusu oldu.

 

Yakın süreçte gidecek isimleri açıklaması beklenen sarı lacivertli kulüpte, Teknik Direktör Erol Bulut da, 8 ismin biletini kesmesiyle gündeme geldi.

Güncel Yazılar