Fernando Reges

Fernando Reges Galatasaray İle Ayrılışına İlişkin Açıklama Yaptı

Geçmiş sezonlarda Galatasaray ekibinde forma giyen Brezilyalı Fernando Reges, Sevilla ekibine transferine ilişkin açıklama yaptı.

 

Galatasaray ekibinde forma giymiş olan Brezilyalı yıldız Fernando Reges, La Liga ekiplerinden olan Sevilla’ya transfer olduğu döneme ilişkin açıklama yaptı.

 

Sarı kırmızılı takımla bir sene daha sözleşmesi olduğunu belirten oyuncu, Sevilla’ya bu yüzden gitmelerine izin verilmeyeceğini düşündüğünü de ekledi. Fakat yönetimle konuştuğunda da, anlaşmış olduklarını belirtti.

 

Seçimin kolay olduğunu ve 2 sene Türkiye’de kaldığını da söyleyen sporcu, iki şampiyonluk yaşadığını ve daha fazlasını istediğini de itiraf etti. Sevilla ile de daha 2 senelik sözleşmesi olduğunu vurgulayan sporcu, sonrasında ne yapacağını da düşüneceğini ekledi. Kalbinde ise Vila Nova FC için bir şeyler yapmak olduğunu belirten oyuncu, ileride ne olacağını bilemediğini de söyledi.

Olacakları Kestirebilmek Çok Zor

Yapmış olduğu açıklamada karantina günlerinin değerlendirmesini de yapan 32 yaşındaki futbolcu, evde kaldıklarını ve süpermarkete yalnızca bir kişi olarak gidebildiklerini ekledi. Ne olacağını kestirmenin de zorlu olduğunu söyleyen oyuncu, bulunduğu yerde de çok sıkı bir karantina süreci olduğuna dikkat çekti.

 

Ön libero mevkide forma terleten sporcu, bu sezonda ise toplamda 28 maçta forma giydi ve 2 gol, 2 de asiste imza attı.