Florin Bratu

Florin Bratu’dan Razvan Marin Açıklaması

Galatasaray ekibinin eski futbolcularından biri olan Florin Bratu, Ajax oyuncusu Razvan Marin ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sporcuya güvendiğini belirterek, onun için sarı kırmızılı takımın doğru adres olacağını ekledi.

Geçmiş sezonlarda Galatasaray ekibinde forma terletmiş olan Bratu, Ajax ekibinde forma terleten Razvan Marin ile ilgili açıklama yaptı. Sporcuya güvendiğini ifade eden eski cimbomlu, Marin için sarı kırmızılı takım doğru adres olacağına dikkat çekti.

Bratu tarafından, Rumen basınına yapılan açıklamalar, yıldız ismin cimboma geleceğinin iddialarını da güçlendirmiş oldu.

Marin için söz konusu transfer durumunun büyük bir sorumluluk olacağını ekledi. Bunun sebebini de Galatasaray ekibinde efsaneleşen çok sayıda Rumen futbolcunun olması olarak açıkladı.

Marin’in İstikrarlı Forma Giymeye İhtiyacı Var

Bir sporcunun Galatasaray’da oynadığı dönemde, diğer Rumen oyuncular ile karşılaştırma yapmış olduğunu ifade eden sporcu, yine de Razvan Marin için inancının olduğunu belirtti. Oyunu bildiğini ve rakipleriyle de çok fazla uğraşmadığını ekleyen Florin Bratu, ayrıca futbol oynamayı da çok sevdiğine dikkat çekti.

Cimbomun da rakiplerine göre oyunu büyük ölçüde kontrol eden bir takım olduğunu söyleyerek, Marin’in de sarı kırmızılı takımın hücumunu koordine edebilecek bir oyuncu olduğunun altını çizdi. Şimdi çok daha iyi bir seviyeye geldiğini de vurgulayan sporcu, istikrarlı forma şansı bulma durumunda daha iyi bir seviyeye ulaşabileceğini de ekledi.

Güncel Yazılar