Yunus Akgün

Galatasaray Altyapı İle Toparlanacak

Galatasaray, yeni sezon için hazırlıklarına tüm zorlu koşullara rağmen devam ediyor. Yeni tip koronavirüs sebebiyle küresel krizin yaşandığı dönemde ise farklı bir çıkış yoluna başvuracak. Sarı kırmızılı takım, transfer imkanını altyapıdaki genç yetenekler üzerinde değerlendirecek.

Kadrosunu artık büyük bir ölçüde yeni yetenekler ile hazırlamaya çalışan sarı kırmızılı takımda, yıldızlar ise tek tek parlıyor.

Yeni tip koronavirüs sebebiyle tüm dünyada ekonomik bir kriz yaşanıyor. Ligler süresiz olarak askıya alınırken, takımlar ise yeni sezon hazırlıklarına başladı. Galatasaray ekibi de transfer şansını altyapıdan yetişenler ile kullanmaya hazırlanıyor. Takımda ise kendini gösteren bazı yıldızlar adeta parlıyor.

7 İsim Sarı Kırmızılıları Kurtarabilir

Sarı kırmızılı takım, önceki sezonda A takım formasını giyen fakat düzenli şans bulamayan Yunus Akgün’ü listesinde tutuyor. 19 yaşındaki oyuncunun yanı sıra, alt yapıda yer alan ve Şampiyonlar Ligi’nde de bulunan diğer bir isim ise Işık Kaan Arslan. UEFA Gençlik Ligi’nde Real Madrid ekibine atmış olduğu kafa golüyle bilinen oyuncu da, yine sarı kırmızılı takım için önemli isimlerden biri haline geldi.

Aslanların kadrosuna katmak istediği diğer isimler arasında ise Emin Bayram, Erkan Süer, Süleyman Luş, Ali Yavuz Kol ve Atalay Babacan da yer alıyor.