Galatasaray

Galatasaray Bol Sürprizli Antrenmana Çıktı

Koronavirüs salgını sonrasında Süper Lig’e son derece olumsuz başlayan Galatasaray ekibi için müjdeli haberler gelmeye başladı. Trabzonspor maçının hazırlıklarını yapan sarı kırmızılılarda, Marcao takımla beraber idmanlara başladı. Öte yandan Radamel Falcao da sahaya inerek özel çalışmalarına başladı.

Trabzonspor mücadelesine sıkı bir hazırlık yapan Galatasaray ekibinde, müjdeler art arda gelmeye başladı. Sarı kırmızılı takım, büyük mücadelenin hazırlıklarını sürdürürken, Marcao takımla beraber idmanlarına başladı. Öte yandan edinilen bilgilere göre Radamel Falcao da sahaya inerek özel çalışmalarını gerçekleştirdi.

Öte yandan Süper Lig’in 27’inci hafta mücadelesinde Çaykur Rizespor ekibi ile olan mücadelede sakatlık geçiren efsane file bekçisi de koordinasyon ve blokaj çalışmalarına başladı.

Uzun aranın ardından sahaya inerek çalışmalara başlayan sarı kırmızılı eldivenin sahaya tekrar dönmesi camia için büyük bir sevinç yarattı.

Tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim gözetiminde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde çalışan sarı kırmızılı takımın sevinci tüm camiaya yansıdı.

Falcao’nun Dönüşü Bekleniyor

Zorlu Trabzonspor mücadelesine hazırlık yapan Galatasaray ekibi, eksiklerini ise bir an önce kapatmanın planlarını kurmaya başladı.

Takımla antrenmanlara çıkmaya başlayan Marcao ise, bordo mavililerle mücadelede görev yapacaklar arasındaki yerini aldı.

Öte yandan Adem Büyük’ün cezası ve Andone’nin sakatlığı sebebiyle Falcao’nun forvet için dönüşü dört gözle beklenir hal aldı.

Güncel Yazılar