Arda Turan

Galatasaray Ekibinde Derbi Öncesi Keyifler Yerinde

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray, yeni sezona son derece iyi bir başlangıç yaptı. Ligin iki haftasında da galibiyet sevinci yaşayan ve lider konuma oturan sarı kırmızılı takımda, Fenerbahçe derbisi öncesinde ise moraller yerinde.

Edinilen bilgilere göre Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in yeni sezon öncesinde yapmış olduğu 2 hamle sarı kırmızılı takımdaki görüntüyü değiştirdi.

2’de 2 yapma başarısı gösteren sarı kırmızılı takımda, üçüncü hafta müsabakasında ise ezeli rakip Fenerbahçe ile kozlar paylaşılacak.

Derbi öncesinde cimbomdaki keyifler ise son derece yerinde. Teknik patron Fatih Terim’in yeni sezon öncesinde yapmış olduğu 2 hamle ile sarı kırmızılı takımdaki görüntü ise adeta değişmiş durumda.

Arda Turan Fark Yaratıyor

Takımdaki diğer oyuncularla son derece iyi bir iletişime sahip olan ve takımın kaptanı olduğunu hissettiren yıldız isim Arda Turan ofansta ve defansta katkı sağlıyor. Öte yandan çalıştırıcının modern ön libero olarak oynatmış olduğu Taylan da yine kendisine verilen görevi yerine getirmeyi başaran sporcular arasında yer alıyor. Bu iki değişim de takım işinde harikalar yaratılmasında son derece etkili oluyor.

Güncel Yazılar