Galatasaray

Galatasaray Merak Ettiği Sorunun Cevabını Aldı

Süper Lig’de mücadele eden Hes Kablo Kayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı önemli açıklamalara imza attı. Mensah’ın transfer şartları sorusunu yönelten Galatasaray için ise cevap verdi. Atletico Madrid’e 3.8 milyon Euro bonservis bedeli borçları olduğunu ifade ederek, bu parayı ödeyen kulübe de Mensah’ı vermeye hazır olduklarını ekledi.

Süper Lig’de mücadele eden Hes Kablo Kayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı, Galatasaray yönetminin merak ettiği sorunun cevabını verdi. Mensah’ın transfer şartlarını merak eden sarı kırmızılı kulübe verdiği cevapta ise borçlarından bahsetti. Gözbaşı, Atletico Madrid Kulübü’ne 3.8 milyon Euro bonservis bedellik borçları olduğunu söyledi. Ve söz konusu ödeyen kulübe de Mensah’ı vermeye hazır olduklarının altını çizdi.

Mensah Borcu Kapatana Gidecek

Cimbom, Demir Grup Sivasspor Kulübü’nden Emre Kılınç’ı, Çaykur Rizespor’dan Oğulcan Çağlayan’ı, Erzincanspor’dan da Kerem Aktürkoğlu’nu transfer etti. Ayrıca Olympiakos’tan da Omar Elabdellaoui’yi renklerine bağladı.

Şimdi ise Hes Kablo Kayserispor Kulübü’nde forma terleten Bernard Mensah transferine yönelen sarı kırmızılı kulüp, şartları ise Kayseri temsilcisine sordu.

Bonservis bedelinin sorulmasının ardından ise yönetici Berna Gözbaşı açıklama yaptı. Ve Mensah için Atletico Madrid ekibine 3 milyon 800 bin Euro borçları olduğunu ekledi. Parayı ödeyen kulübe de Mensah’ı vermeye hazır olduklarını söyledi.

Güncel Yazılar