Galatasaray

Galatasaray Orta Saha Transferi İçin Yoğun Mesaide

Süper Lig’de yeni sezonun başlamasının ardından transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray, orta saha arayışlarını sürdürüyor. Açılış maçından 3 puanla dönen sarı kırmızılı takım, kadrosunu daha da iddialı bir hale getirmek istiyor.

Transfer sürecinin ortalarında taraftarının tepkisini alan ve beklenen atakları orta saha alanında gerçekleştiremeyen sarı kırmızılı yönetim, şimdi ise orta saha için çalışmalarını sürdürüyor.

Etebo’nun ardından kadrosunu daha da güçlendirmek ve alternatifi bol bir hale getirmek isteyen Galatasaray, Okay Yokuşlu transferinde ise sona gelemedi. Bu sebeple de Stefan Johansen ve İdrissa Doumbia transferlerine yönünü çevirdi.

5 Ekim’e kadar süren transfer sürecine kadar çok daha sıkı ve iddialı bir kadro kurmak isteyen cimbomda, hareketlilik bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Gündemde yer alan pek çok isimle de temas halinde olduğu öğrenilen sarı kırmızılı takım, özellikle de iki isimde yoğunlaşmış durumda.

Norveçli Sayısı Üçe Çıkabilir

İdrissa Dounbia ile anlaşma konusunda sona yaklaşan Galatasaray, ayrıca bu süreçte Fulham’da forma terleten Stefan Johansen ile de temas halinde.

Omar Elabdellaoui ve Martin Linnes’in ardından Johansen ile de anlaşma sağlanması halinde, sarı kırmızılı takımdaki Norveçli oyuncu sayısı da üçe yükselebilir.

Güncel Yazılar