Gökhan Gönül

Gökhan Gönül Tekrar Fenerbahçe’ye Geliyor

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş ekibi, gelecek sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Kara Kartal ekibinde maaş hususunda anlaşamamış olan Gökhan Gönül ise, bu süreçte eski kulübü Fenerbahçe ile anlaşma yoluna girdi. Sağ bek mevkide top koşturan tecrübeli isim, 800 bin Euro karşılığında sarı lacivertli formayı giyme teklifini ise kabul etti.

Süper Lig’de gelecek sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma süreci ile devam ediliyor. Bu dönemde Beşiktaş ekibinde de, pek çok kulüpte olduğu gibi ayrılıklar yaşanıyor.

Siyah beyazlı takımda forma terleten 35 yaşındaki Gökhan Gönül, fiyat konusunda ise Beşiktaş Kulübü ile anlaşmaya gidemedi. Bu dönemde eski kulübü Fenerbahçe’den teklif alan tecrübeli oyuncu, 800 bin Euro teklifi ise kabul etti.

4 Yılın Ardından

800 bin Euro ve bonuslar karşılığında eski kulübü Fenerbahçe ile anlaşmaya varan Gökhan Gönül, 4 yıl önce sarı lacivertli ekipten Beşiktaş’a dahil olmuştu. Şimdi ise 4 yılın ardından tekrar eski kulübü ile anlaşan sağ bek mevki oyuncusu, ilk etapta kendi kulübünden 500 bin Euro teklif aldı. Fakat pazarlıkların ardından rakamın 750 bin Euro’ya kadar çıktığı bilgisi edinildi.

Bu bedeli kabul etmemiş olan Gönül, menajeri ile de sarı lacivertli kulüple iletişime geçti. Ve 800 bin Euro garanti ücret ve bonus karşılığında 1+1 yıllık sözleşmede anlaştı.

Güncel Yazılar