Gökhan İnler

Gökhan İnler Şampiyonluk Sonrasında Açıklama Yaptı

Süper Lig’in 2019-2020 sezonu şampiyonu olan Medipol Başakşehir ekibinde forma terleten Gökhan İnler önemli açıklamalara imza attı. Pandemi sürecine ilişkin değerlendirmede bulunan başarılı oyuncu, futbolda en önemli şeyin taraftar olduğuna dikkat çekti. Taraftarların olması durumunda 12’inci adamın da önem kazandığının altını çizdi.

Bu sezona ilişkin yorum yapan Gökhan İnler, kimsenin taraftarı olmadığını ve kendilerinin de iyi bir oyun sergilediklerini belirtti. Sonunda da kupayı kazandıklarını söyledi.

Pandemi sürecinde her şeyin değiştiğini söyleyen Başakşehirli futbolcu, sadece bu yıl değil 4 yıldır kulübünün üst sıralarda olduğunu hatırlattı. Ve bu sene de kupayı kaldırdıklarını belirtti.

Başkanı ve ekibi tebrik eden İnler, zorlu dönemde müthiş bir iş başardıklarını da ekledi.

Kopenhag Maçına Hazırlık

Ligde şampiyonluk yarışında olan 5-6 takım olduğunu vurgulayan Gökhan İnler, herkesin şampiyonluk için koştuğuna dikkat çekti. Emeklerinin çok olduğunu, her gün idman yaptıklarını, ayrıca maç yaptıklarını de söyleyen Başakşehir oyuncusu, kupa kazanmanın da müthiş bir duygu olduğunu belirtti.

Süper Lig’de yaşanan şampiyonluk sevincinin ardından, Avrupa Ligi’ne odaklandıklarını ifade eden İnler, takımının iyi olduğunu söyledi. Ve Kopenhag maçına da herkesin hazır olacağına dikkat çekti. Bu turu geçtikten sonra 8’li finaller oynanacağının bilgisini veren sporcu, orada da her şeyin olabileceğini vurguladı.

Güncel Yazılar