Jeff Hendrick

Jeff Hendrick ve Beşiktaş Arasında Görüşmeler Başladı

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediliyor. Bu süreçte kadroda yapılandırma çalışmalarına giden Beşiktaş ekibinde de transfer çalışmalarında hızlılık sürecine girildi.

Teknik Direktör Sergen Yalçın, takımını baştan yaratmaya girişirken, Adem Ljajic’in değişen performansı nedeniyle de yönetimden 10 numara isteyerek takviye talebinde bulunmuştu. Bu anlamda siyah beyazlı kulüp, aradığı oyuncuyu İngiltere’de buldu.

Gelecek sezon için transfer çalışmalarını devam ettiren ve tempo kazanan Beşiktaş, Burnley ekibi ile sözleşmesi sona eren Jeff Hendrick için harekete geçti.

Adem Ljajic’in inişli çıkışı performansı nedeniyle 10 numaraya takviye isteyen Teknik Direktör Sergen Yalçın, aradığını İngiltere’de buldu.

3.5 Milyon İstedi

Edinilen bilgilere göre yıllık 3.5 milyon Euro’dan 3 yıllık anlaşma talebi İrlandalı sporcudan geldi. Siyah beyazlı kulübün 2 milyon Euro önermesi üzerine ise iki taraf arasında bekleme dönemine geçildi.

Gelecek sezonda Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmeye hazırlanan Kara Kartal, kadrosunu güçlendirme çalışmalarına ise devam edecek.

10 numara arayışını Jeff Hendrick ile sonlandırmak isteyen siyah beyazlılarda, ikili arasındaki bekleyip ise sürüyor.

Kulüptan 3.5 milyon Euro isteyen fakat 2 milyon vermek isteyen Beşiktaş ikilisi arasında yeni gelişmelerin önümüzdeki süreçte yaşanacağı tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar