Jeremain Lens

Jeremain Lens Maç Değerlendirmesi Yaptı

Süper Lig’de 28’inci hafta mücadelesi için Yukatel Denizlispor ekibi ile kozlarını paylaşan Beşiktaş ekibi, oyundan 5-1 galibiyetle ayrılmanın büyük sevincini yaşadı. Maç sonrasında açıklama yapan siyah beyazlı kanat mevki oyuncusu Jeremain Lens, maçın değerlendirmesini yaparak mutlu olduklarını da söyledi.

Süper Lig’in 28’inci haftasında nefes kesen bir mücadeleye imza atan Beşiktaş, Yukatel Denizlispor ekibi ile kozlarını paylaştı. Oyundan 5-1 skorla galip ayrılan Kara Kartal ekibi, taraftarını ve yönetimini de son derece memnun etti.

Hollandalı kanat mevki oyuncusu Jeremain Lens, kazanmak zorunda oldukları bir mücadeleden 3 puanla ayrıldıkları için de çok mutlu olduklarını söyledi.

Son derece mutluluk verici bir galibiyet aldıklarını da belirten siyah beyazlı futbolcu, yapmış olduğu değerlendirmede bu akşam kazanmak zorunda olduklarını da söyledi ve iyi başladıklarını ekledi.

Gollerin Devamı Geldi

Sonrasında Denizlispor’un oyuna ortak olmasını sağladıklarını ve arkasından da golü yediklerini belirtti. İkinci golü bulduklarını ve ardından da devamının geldiğini söyleyen oyuncu, mutluluk verici bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Erken gol senaryolarının gerçekleşeceğine vurgu yapan Jeremain Lens, sadece 1-1’e izin verdiklerini ve skoru 3-1 yaptıktan sonra da daha rahat oynamaya başladıklarını, devamının da geldiğini belirtti.

Güncel Yazılar