John Roberson

John Roberson İle Transfer Sürecinde Tamamlanma Aşamasına Geçildi

Galatasaray Doğa Sigorta takımında yeni transfer John Roberson ile ilgili gelişme yaşandı. 5 Şubat gününde kendisiyle anlaşma sağlanan oyuncu, Avustralya’daki South East Melbourne Phoenix ekibindeki eksik maçlarını tamamladı. Tamamladıktan sonra da sarı kırmızılı kulüpte forma terletmek için sağlık kontrollerini tamamlamak için İstanbul’a geldi.

Galatasaray Doğa Sigorta, John Roberson transferi için tekrar harekete geçti. Avustralya’nın South East Melbourne Phoenix ekibinde oynayan başarılı sporcunun, eski takımındaki eksik maçlarını tamamlamasının ardından, sağlık kontrolleri için İstanbul’a geldi. Takımın sponsoru olan Medical Park Bahçeşehir Hastanesi’nde kontrolleri yapılan oyuncu, alınan onayın ardından ekibe de böylelikle katılmış oldu.

Konuya ilişkin açıklama ise, kulübün resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. 5 Şubat gününde anlaşması sağlanan basketbolcunun, eksik olan sağlık kontrollerinin sağlanması ile takımı geliş süreci de tamamlandı.

Galatasaray Basketbol Takımı Yetkilileri De Katıldı

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, sponsor olan Medical Park Bahçeşehir Hastanesi’nde kontrollerin yapılmış olduğu ve kontrollerin gerçekleşmiş olduğu süreçte de Galatasaray Basketbol Takımı’nda yer alan yetkili isimlerin bulunduğu belirtildi.