Kenan Karaman

Kenan Karaman’dan Çarpıcı Açıklamalar

Takımına ilişkin açıklama yapan ve Bundesliga’da bir yıldız haline gelen mücadele gücünün yüksek bir takım olduklarına dikkat çekti. Kim olursa olsun pes etmediklerini ifade eden sporcu, kendisinin de savaşarak takıma katkı yapmaktan da çok mutlu olduğunu belirtti.

Kenan Karaman, yeni hocasının da kendisine güvendiğini ve şans verdiğinin altını çizerek, düşme hattında olsalar da herkesin takdirini kazandıklarını belirtti.

İyi Bir Hava Yakaladık

Takımındaki son 5 mücadelede 5 gole adını yazdırmayı başaran milli futbolcu, son olarak da Schalke mücadelesinde zaferi getiren gole imza atan Karaman, şu an için de çok iyi bir hava yakaladıklarını söyledi.

26 yaşındaki milli sporcu, hem golleriyle hem de savaş vererek takımına katkı yapmaktan da son derece mutlu olduğunu ifade etti. Yeni hocasının kendisine hem çok güvendiğini hem de şans verdiğini de ekleyen sporcu, kendisinin de onu şu ana kadar mahcup etmediğine dikkat çekti.

Puan cetvelinde düşme hattında olsalar da herkesin takdirini kazanan bir Düsseldorf olduğunu da özellikle vurguladı. Öte yandan kişisel performansı her ne kadar önemli olsa da takım olarak sezonu mutlu ettiklerini ekledi.

Güncel Yazılar