Kevin-Prince Boanteng

Kevin Prince Boanteng Ankaragücü Maçı Sonrası Öz Eleştiri Yaptı

Beşiktaş ekibinin başarılı oyuncularından Kevin-Prince Boanteng, Süper Lig’in 25’inci haftasında karşı karşıya geldiği MKE Ankaragücü müsabakası ile ilgili değerlendirmede bulundu. Müsabaka ile ilgili öz eleştiri yapan sporcu, kötü bir maç çıkardığını söyledi.

Süper Lig’in 25’inci haftasında kendi evinde MKE Ankaragücü ekibini konuk eden Beşiktaş, oyundan 2-1 skorla galip ayrıldı. Siyah beyazlı ekibin başarılı futbolcularından Kevin-Prince Boanteng ise maç ile ilgili öz eleştiride bulundu. Kötü bir maç çıkardığını söyleyen sporcu, bu maçın kariyerinde oynamış olduğu en kötü maçlardan biri olduğunun da altını çizdi.

Öte yandan tüm siyah beyaz ekibe galibiyet adına teşekkür eden futbolcu, kendisine en güzel doğum günü hediyesinin de bu galibiyet olduğunu açıklamasına ekledi.

İç Sahada Gol Atmak İstiyorum

Kara Kartal ekibinin tecrübeli oyuncuları arasında yer alan Boanteng, galibiyet aldıkları Ankaragücü maçının sonrasında, basın mensuplarına açıklama yaptı. Tüm takım arkadaşlarına teşekkür eden sporcu, galibiyet sebebiyle çok mutlu olduklarını ve kazanmaya mecbur olduklarını söyledi. Maç ile ilgili öz eleştiri de yapan sporcu, kariyerinin en kötü maçlarından biri olduğunu da ekledi.

Sonraki müsabaka için gole imza atma isteğine de açıklamasında yer veren başarılı futbolcu, kendi sahalarında bir gol atarsa bunun daha iyi olacağını, bunun sebebinin de taraftarların iç sahadaki gollerde sevdiği şarkıyı söylemiş oldukları olduğunu belirtti.