Medipol Başakşehir

Medipol Başakşehir Alanyaspor Maçına Hazılanıyor

Süper Lig’in en önemli şampiyonluk adaylarından biri olan Medipol Başakşehir ekibi, tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor. Sıkı bir antrenman programı içerisinde bulunan İstanbul temsilsici ekip, 13 Haziran Cumartesi günü Aytemiz Alanyaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Süper Lig’in 27’inci hafta mücadelesinde Medipol Başakşehir ve Aytemiz Alanyaspor ekipleri kozlarını paylaşacaklar. Yoğun bir hazırlık sürecinde bulunan İstanbul ekibi, ev sahipliği yapacağı oyunun idmanlarını ise ara vermeden tempolu bir şekilde sürdürüyor.

Koronavirüs salgını sebebiyle verilen zorunlu aranın ardından 12 Haziran’da başlayacak olan Süper Lig için, heyecanlı bir bekleyiş devam ediyor. Medipol Başakşehir ekibi ise ilk mücadelesini 13 Haziran Cumartesi günü Alanyaspor ile yaşayacak.

Maçın hazırlıklarına ilişkin antrenman bilgisi ise kulübün resmi internet sitesi üzerinden gerçekleşti. Kulübün yapmış olduğu açıklamada, Başakşehir Fatih Terim Stadı’nın yanında bulunan sahada çalışmalara ısınma hareketleri ile başlandı.

İstanbul temsilcisi, ısınma hareketleriyle başladığı idmanını, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması ile de sürdürdü. Sonrasında duran top ve şut çalışması ile devam eden turuncu lacivertliler, çalışmalarına bugün de devam edecek.

Çalışmalar Bugün De Devam Edecek

Süper Lig’in kalan 8 haftasında iyi bir performans göstererek, şampiyonluğu hedefleyen İstanbul ekibi, galibiyetten başka bir sonucu ise hedef edinmiyor.

Güncel Yazılar