Medipol Başakşehir

Medipol Başakşehir Antrenmanlarına Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden Medipol Başakşehir ekibi, kalan 8 haftanın maçları için yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürmeye devam etti. İki farklı grup şeklinde antrenmana çıkan turuncu lacivertliler, Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda çalıştı. Tecrübeli teknik adam Okan Buruk gözetiminde yapılan idmana ise ekip ısınma hareketleri ile başladı.

Gelecek sezon için sıkı bir hazırlık içerisine giren spor kulüplerinden biri de Medipol Başakşehir oldu. Ligde en önemli şampiyonluk adaylarından biri olan ve zirvede bulunan turuncu lacivertli ekip, kalan 8 maçta da başarı kaydederek zaferi bu sezonda yaşamayı planlıyor.

Şampiyonluğa Hazırlık Yapılıyor

Çalışmalarına da bu kapsamda yoğun bir şekilde devam eden Başakşehir ekibi, Fatih Terim Stadı’nda iki farklı grup şeklinde çalışmalarına başladı. Konuya ilişkin ise turuncu lacivertli kulüpten açıklama geldi.

Yapılan açıklamaya göre antrenman, tecrübeli Teknik Direktör Okan Buruk gözetiminde ısınma hareketleri ile başladı. Sonrasında ise kuvvet çalışmaları yaparak çalışmalarına devam eden İstanbul temsilcisi ekip, idmanına pas ve şut çalışmaları ile devam etti.

Bugün iki farklı grup şeklinde yapacağı idmanla tekrar çalışmalarına devam edecek olan Başakşehir ekibi, yoğun bir programla çalışarak sezonu şampiyon kapatmak istiyor. Kalan 8 maça da bu kapsamda hazırlık yapılmaya devam ediyor.

Güncel Yazılar