Medipol Başakşehir’in PSG Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor

UEFA Şampiyonlar Ligi H Grubu’ndaki temsilcimiz Medipol Başakşehir, gruptaki 6. ve son maçında 8 Aralık Salı günü deplasmanda Fransa’nın Paris Saint Germain (PSG) takımıyla karşı karşıya gelecek.

Bu maçın hazırlıklarına 5 Aralık Cumartesi günü Yeni Malatyaspor ile oynanılan ve 1-1 biten Süper Lig maçının ardından başlayan temsilcimiz Medipol Başakşehir, 6 Aralık günü PSG maçı için ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Temsilcimiz Medipol Başakşehir, 7 Aralık Salı günü Fransa’nın başkenti Paris’e foğru yola çıkacak ve karşılaşma öncesindeki son antrenmanını ise bu zorlu maçın oynanacağı Parc des Princes Stadın’da gerçekleştirecek.

Medipol Başakşehir İlk Antrenmanını Gerçekleştirdi

UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki temsilcimiz Medipol Başakşehir, H Grubu kapsamındaki 6. ve son maçın hazırlıklarına,  5 Aralık Cumartesi günü Yeni Malatyaspor ile oynanılan ve 1-1 biten Süper Lig maçının ardından başladı.

6 Aralık Pazar günü gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Isınma hareketlerinden sonra gruplar halinde 5’e 2 top kapma çalışması yapıldı. Temsilcimiz Başakşehir bu maç için hazırlıklarını titizlikle devam ettiriyor.

5’e 2 top çalma çalışmasının ardından ise antrenmana kısa ve uzun pas çalışmalarıyla devam edildi. Pas çalışmalarından sonra ise yapılan çift kale maç ile temsilcimiz ilk antrenmanını sonlandırdı.

Temslcimiz Medipol Başakşehir’in Şampiyonlar Ligi Karnesi

Bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi H Grubu’nda Türkiye’yi temsil eden Medipol Başakşehir, şu ana kadar oynamış olduğu 5 maçtan 1 galibiyet ve 4 mağlubiyet alarak toplamış olduğu 3 puanla grubunun son sırasında yer alıyor.

Temsilcimiz Medipol Başakşehir, UEFA Şampiyonlar Ligi H Grubu’ndaki ilk maçını deplasmanda Leipzig’e karşı oynamış ve 2-0 kaybetmişti. İkinci maçını evinde oynayan temsilcimiz Medipol Başakşehir, PSG’ye 2-0 boyun eğmişti.

Üçüncü maçından ise galibiyetle ayrılmayı başaran Medipol Başakşehir, bu karşılaşmayı kendi evinde Manchester United’a karşı 2-1 kazanmıştı.

Dördüncü maçında ise yine İngiliz temsilcisi Manchester Uniter ile oynayan temsilcimiz Medipol Başakşehir, bu kez deplasmanda 4-1 mağlup olmuştu.

Beşinci maçını ise kendi sahasında Alman temsilcisi Leipzig’e karşı oynayan temsilcimiz Medipol Başakşehir, İrfan Can Kahveci’nin yıldışlarak attığı 3 gol yeterli olmamıştı ve karşılaşmadan 4-3’lük mağlubiyetle ayrılmışlardı.

Temsilcimiz Medipol Başakşehir, gruptaki altıncı maçını ise PSG takımına karşı oynayacak.