Mehmet Ekici

Mehmet Ekici 15 Gün Sahalarda Olamayacak

Süper Lig’in 29’uncu hafta mücadelesinde Fenerbahçe ve Yeni Malatyaspor ekipleri karşı karşıya geldi. 3-2 skorla sona eren kritik mücadelenin kazananı sarı lacivertliler oldu. Sarı Kanarya ekibinde sakatlık yaşayan ile ilgili ise sağlık raporu yayınlandı. Başarılı futbolcu Mehmet Ekici sağ bacak üst arka adalesindeki bir kasta kısmi yırtık sebebiyle sakatlandı.

Süper Lig’in 29’uncu hafta mücadelesi için Yeni Malatyaspor ekibi ile kozlarını paylaşan Fenerbahçe’de sakatlık yaşandı. Oyunun 76’ıncı dakikasında sakatlık sebebiyle maçtan çıkarak yerini Tolgay Arslan’a devreden Mehmet Ekici ile ilgili güncel bilgi yayınlandı. Sarı lacivertli futbolcunun sağ bacak üst arka adalesindeki bir kasta kısmi yırtık olduğu tespit edildiği öğrenildi.

Kısmi Kas Yırtılması Tespit Edildi

Ekici, Yeni Malatyaspor mücadelesinde rakibi ile girmiş olduğu pozisyonun ardından sakatlanarak oyundan çıkmıştı. Oyunun 76’ıncı dakikasında sakatlık sebebiyle yerini takım arkadaşı Tolgay Arslan’a devreden sarı lacivertli futbolcunun muayene ve MR sonuçları ise geldi.

Sakatlığı nedeniyle oyuna devam edemeyen başarılı oyuncunun muayene ve MR sonuçlarına göre, Ekici’nin sağ üst arka adalesindeki bir kasta kısmi yırtık tespit edildiği öğrenildi. Sonuçların ardından tedavisine başlanan oyuncunun, 15 gün kadar bir süre sahalarda yer alamayacağı bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar