Mert Hakan Yandaş

Mert Hakan Yandaş Haziran Başında Ödeme Bekleyecek

Son zamanlarda transfer döneminde adı sıkça anılan Mert Hakan Yandaş, önemli açıklamalara imza attı. Eğer Galatasaray ekibi söz vermiş olduğu gibi Haziran ayının başlangıcında 2.2. milyon TL imza parasını yatırmamış olursa, sporcu için Fenerbahçe yolları açılmış olacak.

Demir Grup Sivasspor takımı ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Mert Hakan Yandaş, Galatasaray ya da Fenerbahçe arasında gidip geliyor. Sporcu ise sarı kırmızılı takımdan Haziran başında söz üzerine 2.2 milyon TL alamamış olursa, sarı lacivertli takıma geçmiş olacak.

Hem Fenerbahçe ekibinin hem de ezeli rakibinin kadrosunda görmek istediği başarılı oyuncu, cimbomla yapmış olduğu ön protokolün sonucunu bekliyor. Öte yandan sarı lacivertli yönetimin kendisine yapmış olduğu teklifin daha iyi olduğu da yine sporcunun kime transfer edileceği gibi merak edilenler arasında yer alıyor.

 

Emre Belözoğlu Çok Israrcı

Konuya ilişkin açıklama yapan Mert Hakan Yandaş ise, önceden verilmiş olan sözlerden caymamak istiyor. Fakat bu anlamda sarı kırmızılı takımın da atmış olacağı adımı gözleyecek.

Transfer konusunda kanaryanın sportif direktörü Emre Belözoğlu’nun çok istediği Yandaş’ın yolu, parası yatmazsa sarı lacivertlilere kaymış olacak.

Belözoğlu’nun transfer bakımından bu süreçte oldukça ısrarcı olduğu öğrenildi. Sivasspor ekibinde forma giyen sporcu ligde ise toplam 6 gol ve 3 asiste imzasını attı.