Miha Zajc

Miha Zajc Sarı Lacivertli Yönetime 4 Milyon Euro Getirecek

Fenerbahçe oyuncularından Miha Zajc, İtalyan ekibi olan Brescia’ya transfer olacak. Başarılı sporcu için sarı lacivertli ekine ödenecek ücret ise 4 Milyon Euro.

Devre arasında transfer süreci için harcama limiti sıkıntısı yaşayan sarı lacivertli ekip, elini rahatlatmak adına oyuncularını gönderiyor. Yeni transfer alma konusunda sorun yaşayan kanarya yönetimi, Miha Zajc’ı, İtalyan ekiplerinden Brescia’ya transfer ediyor.

Transfer için İtalyan kulübünden alacağı tutar ise 4 Milyon Euro olacak. Elde etmiş olduğu gelirin, üçte birini harcama limitine harcayacak olan sarı lacivertli yönetim, göndermiş olduğu transferlerden almış olduğu ücretlerle, kendi takımına yeni transfer olan Simon Falette’ye de lisans çıkartma hakkına sahip olacak.

Son kararın Brescia ekibinden beklenmiş olduğu süreçte, 24 saat içerisinde sarı lacivertli ekibe Zajc transferi ile ilgili net yanıtta bulunacağı bildirildi.

Ali Koç İtalya’ya Gitti

Her ne kadar ortada netlik kazanmış bir karar söz konusu olmasa da, 25 yaşındaki orta saha mevkii oyuncusunun bonservisi ile beraber İtalyan kulübü Brescia’ya gideceği düşünülüyor.

Sürecin hızlanması için Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un da İtalya’ya gittiği edinilen bilgiler arasında.