Galatasaray

Okay Yokuşlu Galatasaray Forması Giymek İstiyor

Yeni sezon için hazırlıklarına devam eden Galatasaray, özellikle Okay Yokuşlu transferinde son derece hassas davranıyor. Bu süreçte başarılı oyuncu için devreye giren Trabzonspor için ise şaşırtıcı bir tercih durumu yaşandı. Milli yıldız, aslanları tercih ettiğini belirtti.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için transfer çalışmalarına hala büyük bir çalışma ile devam ediliyor. Bu süreçte kadrosunu güçlendirme çalışmaları içerisinde olan sarı kırmızılı kulüp de özellikle Okay Yokuşlu ile yakından ilgileniyor. Bu hafta yönetimi sonlandırmak isteyen sarı kırmızılı yönetime ise, transfer konusunda Trabzonspor rakip oldu.

Okay Yokuşlu için  harekete geçen Trabzonspor Kulübü’ne ise şaşırtan cevap geldi. Milli yıldızın sarı kırmızılı formayı giymek istediği öğrenildi.

Cimbomun Etebo sonrasındaki hedefi olan orta saha mevkide top koşturan Okay Yokuşlu transferinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Sporcunun kiralama teklifini 1.5 milyon Euro’ya çıkartan Galatasaray, milli sporcuyu kadrosuna alma konusunda da son derece ısrarlı görünüyor.

Trabzonspor Nabız Yokladı

Gelecek sezon devreye girecek olan zorunlu satın alma opsiyonu için de rakamı 5 milyon Euro’ya çıkartan sarı kırmızılı kulüp, Okay için hazırlıklarını tamamlıyor.

Başarılı sporcuyu göndermeye de hazır olan Celta Vigo, bu süreçte ayrıca Trabzonspor Kulübü ile de görüştü.

6 milyon Euro’ya sattığı oyuncu için nabız  yoklayan bordo mavili kulübe ise Okay’dan ret geldi.

Yıldız orta saha oyuncusunun Galatasaray forması giymek istediği öğrenildi.

Güncel Yazılar