Ömer Faruk Beyaz

Ömer Faruk Beyaz Yeteneğini Kanıtlamayı Başardı

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinin başarılı oyuncusu Ömer Faruk Beyaz, antrenman sırasında yapmış olduğu ara pasla gündem oldu. Henüz 16 yaşında olan ligin en genç sporcusu konumundaki sporcu, yeteneğini de tek bir atışı ile ortaya koymayı başardı.

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinin genç yıldızı Ömer Faruk Beyaz, idman sırasındaki ara pasıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. 16 yaşındaki genç futbolcu, ara pasıyla futboldaki başarısını da kanıtlamış oldu.

Sarı lacivertli taraftarın da büyük anlamda beklentisinin bulunduğu 16 yaşındaki sporcu, idman sürecinde de büyük anlamda dikkat çekti. Koronavirüs salgını nedeniyle lige ara verilen süreçte, maça hazırlık yapan Fenerbahçe ekibi, yoğun bir tempo ile çalışmalara devam ediyor.

Ara Pasıyla Gündem Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilmekte olan antrenman ile hazırlıklarına devam ediliyor. Antrenmanda çift kale maç yapan sarı lacivertli ekip, maçta da Yeşil Takım ve Turuncu Takım olarak ikiye ayrıldı.

Takım içi kozlarını paylaşan Fenerbahçeliler’de bir isim ise tüm taraftarın heyecanlanmasına neden oldu. Büyük bir beklenti duyulan Ömer Faruk Beyaz, karşılaşmada ise yapmış olduğu ara pas ile kısa bir süre içerisinde gündem oldu.

Güncel Yazılar