Pepe

Pepe’den Beşiktaş Ve Porto Maçı İtirafı Geldi

Beşiktaş’ta geçmiş sezonda forma giyen yıldız oyuncu Pepe, şimdiki takımı Porto’ya verdiği mücadeleye ilişkin açıklama yaptı.

Beşiktaş’ta geçmişte forma giyen yıldız oyunculardan biri olan Pepe, kendi ülkesi Portekiz’de bir röportaj verdi. Konuşmasında eskiden forma giydiği siyah beyazlı takımla, şimdiki takımı olan Porto mücadelesine ilişkin de önemli açıklamalarda bulundu.

37 yaşında olan stoper mevki sporcusu, Beşiktaş forması giymiş olduğu süreçte Porto mücadelesinde çok zorlandığını ifade etti. Kulübün ona her şeyi verdiğini ve Avrupa kapılarını açtığını söyleyerek, Şampiyonlar Ligi’nde karşılaşmanın da çok zor olduğunu fakat sözleşmesinin bulunduğu kulübüne de bağlılığını kabul ederek saygı duyduğunu itiraf etti.

Kendimi Bulduğum Kulüpteyim

Porto’nun kendisini tanımladığı kulüp olduğunu söyleyen yıldız oyuncu, geri döndüğü için çok mutlu olduğunu ve sevdiği kulüpte yer aldığını ifade etti. Porto kulübündeki insanları, taraftarı çok sevdiğini de vurgulayan Pepe, kendi kişiliğini belirleyen kulübün Porto, o şehir ve o bölge olduğunu belirtti.

Her gün çalışmalarına devam ettiğini söyleyen 37 yaşındaki tecrübeli futbolcu, sorumluluklarını disiplinle yerine getirdiğini ve hırslı olduğunu da açıklamalarında vurgulayarak, takımı ile şampiyonluk yaşamanın da hayali olduğunu ekledi.

Şampiyonluğu başarmaya da yakın olduklarını ve koronavirüs salgınının ortaya çıktığını söyleyen yıldız, kulüp olarak hayalinin sahaya geri dönmek ve şampiyonluğu hep beraber kutlamak olduğunu söyledi.