Petros Mantalos

Petros Mantalos İçin Beşiktaş Devrede

Gelecek sezon için transfer çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam eden Beşiktaş ekibi, Petros Mantalos için kaynak arama sürecini hızlandırdı. Siyah beyazlı kulüp AEK ekibinin yıldız oyuncusunu mutlaka kadrosunda görmek istiyor.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle liglere zorunlu aranın verilmiş olduğu süreçte, takım antrenmanları da uzun bir süre yapılmadı. Spor kulüpleri ise bu süreçte tüm çalışmalarını gelecek sezonun transfer çalışmalarına ayırmayı tercih etti.

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş yönetimi de, bu dönemde kadrosunu gelecek sezona daha güçlü hazırlamak için yoğun bir çalışma içerisine girdi.

6 Milyon Euro İsteniyor 

Transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam eden siyah beyazlılar, AEK ekibinin yıldız ismi Petros Mantalos için büyük bir çaba içerisine girdi. Edinilen bilgilere göre Kara Kartal, başarılı futbolcu için kaynak arayışlarını da hızlandırma kararı aldı.

Koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan ekonomik krizin transfer piyasasına da vurması ve kulüplerin gelir elde edememesi ise süreci daha da zorlaştırdı. Bu zorlu süreçte ise Yunan ekibinin yıldız sporcuyu 6 milyon Euro’dan daha az bir ücretle transfer etmek istemiyor.

Beşiktaş’ın ise bu dönemde sporcu için verebileceği en fazla 3 milyon Euro bulunuyor. 28 yaşındaki oyuncuyu kadrosuna dahil edebilmek adına kaynak arayışlarını sürdüren kulüp, oyuncuyu almak için bazı isimlerle de yollarını ayıracak.

Güncel Yazılar